trende
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
PEKER PROFİL’i Yakından Tanıyın…

SEÇKİN MARKALAR PEKER PROFIL’de
Demir çelik sektöründe üretilen mamül ve yarı mamüllerin pazarlama ve dağıtımını yapmak için 1977 yılında Konya Karatay Demirciler Sanayisinde kurulan PEKER DEMİR TİCARET, verdiği hizmetin kalitesi ve güler yüzlü ticaret anlayışı ile müşterilerinin beğenisini kazanmış ve her geçen gün işlem hacmini yükseltmiştir.

Zamanla, genişleyen ürün Portföyümüz ile 2010 yılında Fatih Demirciler Sanayisinde bulunan yeni yerimize konumlandık. PEKER PROFİL, Türkiye’nin en önemli yan sanayi merkezi Konya’da kalite ve fiyatın en önemli faktörlerden birisi olduğunun bilincindedir. Bunun için pek çok sektörün ihtiyaç duyduğu mamül ve yarı mamüller için Türkiye’nin lider üreticilerinin temsilciliğini alarak kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Kardemir, Erbosan, Kroman Çelik, Çayırova Boru, Erdemir, Yücel Boru ve Tosyalı Demir Çelik gibi sektör devlerinin bayisi olan PEKER PROFiL dönemsel fırsatları değerlendirerek ekonomik satın almalar yapmakta ve bunun sonuçlarını da müşterilerine yansıtmaktadır.

EN BOL ÇEŞİT
Yan sanayinin yaygın olduğu bölgelerde zaman kavramı çok önemlidir. Eğer böyle bir bölgede tedarikçilik hizmeti veriyorsanız, müşteri ihtiyaçlarını hızlı ve zamanında çözmek bir zorunluluktur. Demir çelik mamül ve yarı mamülleri yüzlerce çeşit ürün ile yüksek stok maliyetine katlanmayı gerektirir. PEKER PROFİL hiç bir zaman müşteri parası ile ticarete sıcak bakmamıştır. “Parayı yatırın, 3 gün sonra ürünü gönderelim”, “Yarın gelecek malların arasında sizin malınız var”, “Bu ürün stoğumuzda kalmamış” gibi bahaneleri duyuyorsanız PEKER PROFİL ile tanışmamışsınız demektir. PEKER PROFİL doğru stok planlaması ile müşterilerinin işinin aksamaması için gerekli ürün çeşidini gerektiği miktarlarda stoklarında bulundurmaktadır.

DEMİR ÇELİK DANIŞMANLIĞI
46 yıllık sektör deneyiminin verdiği tecrübe ve bilgi birikimini müşterilerine aktaran PEKER PROFİL Ailesi, müşterisini doğru ürünlere yönlendirerek bu alanda bir danışmanlık misyonunu da üstlenmektedir. Yüzlerce çeşit ürün arasından müşteri için en verimli ve ekonomik seçeneğin önerilmesi PEKER PROFİL’i farklı kılan özelliklerden birisidir. Her PEKER PROFİL çalışanı bu konuda sizin menfaatlerinizi korumak, sizin karlılığınızı düşünmek için alternatifler üretir. Müşterilerimizin bizi kendilerinden birisi olarak görmesinin altındaki gerçek bu detayda gizlidir.

ELBETTE KALİTE
Eğer bir üretimde demir çelik mamülleri kullanılıyorsa sağlamlık ve uzun ömür hedefleniyordur. Kimi zaman bir inşaatta, kimi zaman platformlarda kimi zaman bir makinenin parçasında kullanılır. Kimi zaman onlarca can gezer demirden iskelelerde, kimi zaman yüzbinlerce dolarlık makineleri taşır sırtında… Temsilciliğini yaptığımız markaları, stoğumuza koyduğumuz ürünleri her zaman bu bilinç ile seçtik. PEKER PROFİL hiç bir zaman daha çok kar etmek için kalite standartlarından vazgeçmez. PEKER PROFİL’den aldığınız her ürün mutlaka kalite testlerinden geçmiş, ürünün gerektirdiği uluslararası standartlara uygun kaliteye sahiptir.

SATIŞ İLE BİTMEYEN DOSTLUK
Yapılan iş ticaret ise asıl olan malı satmaktır. Ancak PEKER PROFİL için her müşteri bir dosttur. PEKER PROFİL’den alınan her ürünün arkasında PEKER PROFİL’in garantisi vardır. Burada taahhütler ürün satılana kadar değildir. PEKER PROFİL’in kapısından giren herkes cirosuna ve yaptığı işe bakılmaksızın dosttur. Hem satış öncesi, hem satış sonrası…

HEDEF: DAHA ÇOK BÖLGEYi PEKER PROFIL KALiTESİYLE TANIŞTIRMAK
Konya merkezli olarak Türkiye’nin pek çok bölgesine satış yapan PEKER PROFİL, satış yaptığı bölgenin koşullarına göre ofis ve depolar kurmayı hedeflemektedir. PEKER PROFİL kalitesi ile daha çok insan tanışsın, daha iyi koşullarda daha hızlı hizmet alsınlar diye… Satış yapılan ürünlerin üretiminin yapılarak milli ekonomiye ihracat yolu ile katkı sağlamak PEKER PROFİL’in makro hedefleri arasında yer almaktadır.

Siz de PEKER DEMİR’e Gelin,
Burada Sayamadığımız bir çok artı ile Tanışın!

Whatsapp
PEKER PROFİL - Danışman
PEKER PROFİL - Danışman
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?