trende
trende
BASKILI SAC

Kullanım alanı son derece geniş olan baskılı saclar farklı alternatiflere de sahip olarak üretilmektedir.

Demir çelik sektörü içinde geniş bir kullanım ağına sahip olduğu için üretiminde oldukça fazla yapılan baskılı sac ürünleri bir dizi işleme tabi tutulur.

Sonrasında ise baskı aşamasının tamamlanması ile artık satışa hazır hale gelir.

Kullanışlı ürün seçeneği olması sebebi ile sıklıkla tercih edilmekte olan ürün ayrıca görsellik açısından da avantaj sağladığı için birçok sektör içinde önem taşır.

Baskılı Sacların Özellikleri Nelerdir?
Baskılı sac ürünleri farklı sektör alanlarında değişen kullanım özellikleri ile yer alır. Özellikle ürünün zeminde kullanılması ise kaymayı önleyen özelliğinden kaynaklanmaktadır. Kaygan alanlarda iş güvenliğinin sağlanması açısından etkili olan baskılı saclar bu gibi alanların zeminin de kullanılarak ayrıcalıklı bir seçime ulaşılmasında etki eder.

Baskılı sacların kaygan, nemli ya da ıslak olarak belirlenecek olan zeminlerde kullanımı sadece çalışan güvenliği için yer almaz. Bunun yanı sıra birçok deniz kenarında ya da buna benzer alanlarda yer alan işletmeler ya da evlerin de zemininde baskılı sac kullanılması avantaj yaratır. Hava koşullarına dayanım sağlamasının yanı sıra uzun yıllar boyu kullanılması ise ayrıcalıklı bir seçim olarak karşımıza çıkar.

Kullanım açısından son derece farklı birçok alanda karşımıza çıkan baskılı saclar ayrıca binaların dış yüzeylerinde de yer almaktadır. Bunun yanı sıra dekorasyon uygulaması içinde de kendine yer edinerek özellikle baskı tercihleri ile şık görsellerin elde edilmesine olanak sunar. Dayanıklı ve kullanım avantajları ile birçok alanda kendine yer edinen baskılı saclar bu özelliklere sahip olması ile farklı alanlarda karşımıza çıkmaktadır.

Baskılı Sac Kullanım Alanları
Baskılı saclar farklı kullanım alanlarına sahip olup bu kullanımlar ise çeşitli sektörler içinde dağılım göstermektedir.

Zemin alanında kullanım avantajı sağlar. Genel olarak zemin yüzeyinin yapılmasında kullanılan baskılı saçlar bu sayede kaymaya karşı da koruma sağlar.
Yangın merdivenlerinin yapılımın da
Tır ve kamyon kasalarının hazırlanmasında
Rampalarda ( özellikle kaymaya müsait olan alanlarda)
Yürüyüş yollarında
Gemilerin yüzeylerinde
Deniz kenarında bulunan tesislerde
Binaların dış cephesinde
Dekorasyon uygulamalarında
Baskılı Sac Alım İşlemleri
Demir Çelik sektörü içinde yıllardır üretimlerini gerçekleştirmekte olan Kraca Metal firmamız konusunda uzman ve deneyimli ekip ile çalışmalarına devam etmektedir. Üretimlerimiz içinde yer alan baskılı sac tasarımları içinden seçim yaparken farklı içeriklerden de yararlanabilirsiniz. Kalınlığın yanı sıra en ve boy tercihinde kullanım alanınıza göre seçim yapmanız önerilir. Bunun yanı sıra baskı desen seçimlerinde de isteğinize göre tercihlerinizi firmamızdan kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Baskılı sac alım işlemleriniz için tablomuzda yer almakta olan ölçülerden yararlanarak fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Siparişiniz için müşteri temsilcimiz ile irtibatta geçmeniz yeterli. Gerekli stok tedarikini her daim elinde bulunduran firmamız kısa süre içinde siparişinizi hazırlayarak belirlenen teslimat seçenekleri ile gönderimizi yapar. Kaliteli ürünlere uygun fiyat ile sahip olmanın yanı sıra yüzde yüz hızlı teslimat özelliği ile de dilediğiniz baskılı sacları satın almanın avantajını elde etmek için hemen ihtiyacınıza uygun olan ürün ya da ürünleri sipariş verebilirsiniz.

Yılların deneyimi ve uzmanlığı ile üretimi yapılmakta olan baskılı sac ürünlerimizde sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Seçimlerinizde kullanım alanınız için uygun olan ölçü tercihinde kararsız kalmanız durumunda ise konusunda uzman olan müşteri temsilcimizden destek alabilirsiniz.

Baskılı Saç Üretim Ölçüleri ve Fiyatları
Baskılı sac ürünleri 0,50 mm ile 2,00 mm arasından üretilmekte olup uzunluğu ise 4000 mm’ ye kadar değişen standart ölçülerde sunulur. Baskılı sac fiyatları ise satın alınacak olan ölçülere göre değişim göstermektedir. Kalınlığı, en ve boyu baskılı sacların fiyatının belirlenmesinde etkili olmak ile beraber aynı zamanda kimi zaman desen tercihleri de baskılı sacların fiyatının belirlenmesinde etki etmektedir.

Baskılı sac fiyatı aynı zamanda müşteri talebine göre standart dışı olarak yapılan ürünlerim detaylarında da farklılık gösterir.

Baskılı sac fiyat tablosu kullanımına yer vererek ihtiyacınıza uygun ebatlara sahip olan ürünlerin fiyatlarını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Standart dışı olan talepleriniz için ise PEKER PROFIL firmamız müşteri temsilcimiz ile irtibatta geçerek detaylı bilgileri ve fiyat teklifini kısa sürede alabilirsiniz.

Whatsapp
PEKER PROFİL - Danışman
PEKER PROFİL - Danışman
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?